CEO'muzdan

Elif ÇağlayanFizik alanında aldığım eğitimin ardından yine aynı alanda yüksek lisansımı tamamladım. 2002 yılında öğretmenlik mesleği ile kapılarını araladığım eğitim sektöründe mentörlük, koordinatörlük, kalite denetim müdürlüğü gibi farklı görevlerde bulundum. 

2021 yılında Okul Öncesi-İlkokul ve Franchise Koordinatörü olarak göreve başladığım Mektebim Koleji’nde 21 Şubat 2022 tarihinden bu yana CEO görevini yürütüyorum ve Mektebim Ailesinin bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum.

Yapıcı iletişim, güler yüz, empati, saydamlık, çözüm odaklı olmak, mutlu aynı zamanda üretken bir ekip her zaman iş yaşamımın merkezinde oldu.

Mektebim Ailesi olarak dünyaya yön verecek nesillerle çalışıyor olmanın farkındalığıyla akademik alanda edindiklerini yaşama aktarabilen, matematik ve teknoloji okur yazarlığı yüksek, kendi dilini doğru kullanmanın yanı sıra dünya dil ve kültürlerini edinmiş ve yaşama aktarmış bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz. İlgi ve yeteneklerini keşfetmiş, kendini ifade edebilen, soran, araştıran, tartışan bireyler yetiştirmek bilinciyle hareket eden, alanında deneyimli uzman bir ekibe liderlik yapıyor olmaktan mutluluk duyuyorum.

Evli ve üç çocuk annesiyim.

Elif ÇAĞLAYAN
CEO