Şampiyonlar yine Mektebim'den - Mektebim Koleji
BAŞARILAR
Şampiyonlar yine Mektebim'den
Şampiyonlar yine Mektebim'den

İlk maçını Samsun Atkum ses koleji ile yapan Mektebim Bahçeşehir Kampüsü Single maçlarının ilkini Derincan Atacan ilk seti 4-1 ikinci setide 4-1 alarak 2-0 ‘la maçı kazandı.

İkinci single maçında Cem Atlamış’da il seti 4-1 ikinci seti 4-1 alarak 2-0 maçı kazandı.

Double maçına ise Hüseyin Canbaz ve Derincan Atacan ile çıkna takımımız.ilk seti 4-2 kaybederken ikinci seti 4-0 kazanarak Tie Break uygulamasına gidildi. Takımımız bu maçı 10-7 kazanarak Atakum Ses Kolejini 3-0 la geçmiş oldu.

İkinci maçında ise Enka koleji ile karşılaşan takımımız ilk Single maçına Derincan Atacan ile çıkarak ilk seti 4-0 ikinci setide 4-0 la alarak kazandı.

İkinci Single maçına Cem Atlamışla devam eden takımımız bu maçıda ilk setini 4-1 ikinci setinide 4-1’lik skorla kazandı.

Double maçına ise Hüseyin Canbaz ve Cem Atlamışla çıkan takımımız.bu maçıda 4-2 4-2 llk setlerle kazanmayı bildi.


Üçüncü maçını Darıca İlim Yayma Okulu ile karşılaşan takımımız Single maçlarının ilkine Derincan Atacan ile çıktı ilk seti zorlu geçen karşılaşmayı tie breakte 5-4 ikinci setini 4-2 ile kazanmayı bildi. Single karşılaşmasının ikincisine Cem Atlamış ile çıktığımız karşılaşmanın ilk setini 4-1 kaybederken ikinci seti 4-0 kazanmayı bildi. Maçın sonucunu belirleyecek olan Tie break uygulaması ise yine çekişmeli bir karşılaşma haline geldi Cem Atlamış bu tie break’ı 10-8 alarak maçı kazandı. 


Final maçında Adana Koleji ile karşılaşan takımımız Single’ın ilk maçını Derincan Atacan ile çıktı ilk seti 4-2 alan Atacan ikinci seti ise 4-2 iki kaybetti uzatmaya giden bu maçı Atacan 10-7 kazanmayı bildi. İkinci maçını ise Cem Atlamışla çıkan takımımız ilk seti 4-1 ikinci setide 4-1 alarak TÜRKİYE ŞAMPİYONU oldu.