2015-2016 İstanbul Yıldızlar İl Birinciliği

2015-2016 İstanbul Yıldızlar İl Birinciliği 12-13 Aralık 2015 tarihlerinde Mektebim Okulları Bahçelievler Kampüsü'nde yapıldı. 150 sporcunun, 6 kategoride mücadele ettiği turnuva sonunda dereceye giren sporcular ödüllerini törenle aldı. Her kategoride turnuvayı tamamlayan tüm sporcular 23-29 Ocak 2016`da Antalya`da yapılacak olan 2016 Türkiye Yıldızlar Şampiyonasına katılım hakkı elde etti. Turnuvada dereceye giren sporcular ve ödül töreninden fotoğraflar haberin devamında yayımlanmıştır.


13 Kızlar: 1. Eylül Çelik  2. Aydan Çelik  3. Güneş Yıldız  - Ödüllerini Mektebim Güngören Şubesi Okul Müdürü Aykut İlter`den aldılar.

13 Genel: 1. Emirhan Tarlabaşı  2. Ömer Ata Gezici  3. Mustafa Zorbey Şenyüz  -   Ödüllerini Güngören İlçe Temsilcisi ve Turnuva Direktörü Eyüp Araz sundu.

14 Kızlar: 1. Lara Başpınar  2. Pınar Tür  3. Duygu Sıla Yılmaz -   Ödülleri Güngören İlçe Temsilcisi ve Turnuva Direktörü Eyüp Araz tarafından verildi.

14 Genel: 1. Ali Emir Batır  2. Lara Başpınar  3. Tolga Ülker -  Ödüllerini Mektebim Güngören Şubesi Anaokulu Müdürü Ebru Işıl takdim etti.

15 Kızlar: 1. WCM Çağıl Irmak Arda   2. Aylin Gülpemez  3. Segah Gülpekmez  -  Ödüllerini İl Temsilcisi Rıza Öney sundu.

15 Genel: 1. WCM Çağıl Irmak Arda   2. Asım Turan  3. İlhan Serhat Salman -  Ödüllerini turnuva Başhakemi NA Buğra Ayyıldız verdi.

16 Kızlar: 1. Lena Nur Kaymaz  2. Büşra Cankurt  3. Şenay Çelebi  -  Ödüllerini turnuva Gözlemcisi FA Özgür Acar sundu.

16 Genel: 1. Kutay Karataş  2. Erim Turgut Emel  3. Lena Nur Kaymaz  -  Ödüllerini Mektebim Kurumsal İletişim Koordinatörü Didem Karataş takdim etti.

17 Kızlar: 1. Şevval Doğan  2. Ece Türkkan  3. Hilal Salihoğulları  -  Ödüllerini Mektebim Güngören Şubesi Okul Müdürü Aykut İlter sundu.

17 Genel: 1. Ataberk Eren  2. Ali Kaan Özçelik  3. Muhammed Sinan Gönüllü  -  Ödülleri Mektebim Güngören Şubesi İdari İşler Koordinatörü Necmettin Karakaya tarafından verildi.

18 Kızlar: 1. Mina Hanamirian  2. Beyza Nur Ak  -   Ödüllerini Türkiye Bayanlar Şampiyonlarından Gülümser Öney sundu.

18 Genel: 1. Kerem Can Öztekin  2. Armağan Şencan  3. Burak Koraltan  -  Ödülleri Beyin Sporları Akademisi Kurucularından Özge Şentürk tarafından verildi.

 

Yarışma/Turnuva Adı     2015 İSTANBUL YILDIZLAR SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ

Tarih      12-13 ARALIK 2015

İl / İlçe / Yer       İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

İletişim                 BUĞRA AYYILDIZ (BAŞHAKEM) - 

Turnuva Sorumlusu        EYÜP ARAZ (TSF GÜNGÖREN İLÇE TEMSİLCİSİ) -

                ADI  SOYADI       SINIFI    GÖREV YERİNDE BULUNACAĞI TARİH   GÖREV ÇEŞİDİ

1             BUĞRA AYYILDIZ             ULUSAL               11.12.2015 / Saat:18.00 BAŞHAKEM

2             HİKMET BAĞCI İL            11.12.2015 / Saat:18.00 HAKEM

3             ALİ FIRAT KILEY ADAY    11.12.2015 / Saat:18.00 HAKEM

4             ATAGÜN KARAYEL          ADAY    11.12.2015 / Saat:18.00 HAKEM

5             SAMET ÖZTÜRK               ADAY    11.12.2015 / Saat:18.00 HAKEM

6             YİĞİT YEKTA KUKUL        ADAY    11.12.2015 / Saat:18.00 HAKEM

7             ÖZGÜR ACAR    FA                          GÖZLEMCİ