Franchise


Eğitim Sektöründe Niçin Franchise ?

Günümüzde tüm sektörlerde olduğu gibi özel öğretim alanında da değişimler yaşanmakta, mevcut rekabet koşulları değişmektedir. Bu durumun doğal bir sonucu olarak da kurumsal standartları belirgin olan, veli ve öğrenci ihtiyacına odaklanmış, eğitim ve öğretimde yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımları uygulayan güvenilir kurumlara olan ihtiyaç artmaktadır.

Bu anlamda eğitim sektörünün yeni yıldızı Mektebim Okulları, güçlenerek büyümekte, marka değerini Türkiye’nin saygın eğitim yatırımcıları ile paylaşmakta, 21. yüzyılın gereksinimlerine uygun ve sürdürülebilirliği işbirliği anlayışıyla saygın marka çatısı altında  kurumsallaşma fırsatı sunmaktadır.

Mektebim Okulları ismini temsil etme  hakkına sahip olan okullar kurumsal  marka değerinin yanı sıra, rekabet avantajına sahip olacaklardır.

Kısa sürede ülkemizin en bilinen eğitim markaları arasında yerini alan ve yakın gelecekte dünyanın en saygın eğitim kurumları arasında olarak adından söz ettirme hedefine odaklanmış olan Mektebim Okulları, başarısını sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

FRANCHISE BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN