BAŞARILARIMIZ
Spor Başarılarımız
Spor Başarılarımız

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ SPOR BAŞARILARI

  • İstanbul Ümraniye Kampüs 4. Sınıf öğrencimiz Pınar DEMİRTAŞ: Tournament Tallinn Trrophy 2019 Estetik jimnastik dalında, küçükler kategorisinde, Uluslararası 1'incilik derecesi
     
  • İzmir Çiğli Kampüs 1. Sınıf öğrencimiz Yiğit ÖZTÜRKCAN: Güreş Federasyonu Ukrayna-Odessa Dünya Şampiyonası Güreş kategorisinde, Uluslararası 1'incilik derecesi
     
  • İstanbul Ümraniye Kampüs 4. Sınıf öğrencimiz Pınar DEMİRTAŞ : Spark Cup 2019 (Macaristan-Budapeşte) Estetik Jimnastik dalında, küçükler kategorisinde, Uluslararası 1'incilik derecesi
     
  • Adana Çukurova  Kampüs 9. Sınıf öğrencimiz Burcu ÜNLÜ : University of Waterloo Pascal Mathematics Contests Uluslararası Başarı Sertifikası/Madalya
     
  • Adana Çukurova  Kampüs 10. Sınıf öğrencimiz İrem MAKARACI : University of Waterloo Cayley Mathematics Contests Uluslararası Başarı Sertifikası/Madalya
     
  • Adana Çukurova  Kampüs 10. Sınıf öğrencimiz Ceyda GÜRBÜZ : University of Waterloo Cayley Mathematics Contests Uluslararası Başarı Sertifikası/Madalya
     
  • Adana Çukurova  Kampüs 10. Sınıf öğrencimiz Ömer Efe GÖKTEKİN : University of Waterloo Cayley Mathematics Contests Uluslararası Başarı Sertifikası/Madalya
     
  • Adana Çukurova  Kampüs 11. Sınıf öğrencimiz Arzu TOPRAK : University of Waterloo Fermat Mathematics Contests Uluslararası Başarı Sertifikası/Madalya
     
  • Adana Çukurova  Kampüs 11. Sınıf öğrencimiz Ayşe Ceren TİMUR : University of Waterloo Fermat Mathematics Contests Uluslararası Başarı Sertifikası/Madalya
     
  • Adana Çukurova  Kampüs 10. Sınıf öğrencimiz Gizem KÜTÜK : University of Waterloo Cayley Mathematics Contests Uluslararası Başarı Sertifikası/Madalya
     
  • İstanbul Avcılar  Kampüs 3. Sınıf öğrencimiz Muhammet Ali BOZKURT : Buz Pateni Federasyonu Marmara Bölge Şampiyonası Artistik Buz Pateni C-2 kategorisi Türkiye 1'incilik derecesi
     
  • İstanbul Fatih  Kampüs 5. Sınıf öğrencimiz Mertcan GÜNEY : Wushu Kung Fu Türkiye Şampiyonası Wushu Lıght Sanda Kung Fu minikler kategorisi Türkiye 1'incilik derecesi
     
  • İzmir Çiğli  Kampüs 12. Sınıf öğrencimiz Mert ÖZTÜRKCAN : Güreş Federasyonu Çanakkale-Çan Yağlı Güreşleri Türkiye 1'incilik derecesi
     
  • Trabzon Ortahisar Kampüs 11. Sınıf öğrencimiz Efe HACISALİHOĞLU : Yüzme Federasyonu 100 Mt. Kelebek Gençler kategorisi Türkiye 1'incilik derecesi
     
  • Ankara Eryaman Kampüs 11. Sınıf öğrencimiz Berfin Nur ÖZARSLAN : Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Eskrim Federasyonu Eskrim Kılıç Gençler kategorisi Türkiye 2'ncilik derecesi
     
  • İstanbul Bahçeşehir Kampüs 12. Sınıf öğrencimiz Duru ÇALIŞKAN : Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Wushu Kung Fu Türkiye Şampiyonası Budokaido (kyokushin) Yıldız kategorisi Türkiye 2'ncilik derecesi
     
  • İstanbul Avcılar Kampüsü 3. Sınıf öğrencimiz Muhammet Ali BOZKURT :  Buz Pateni Federasyonu Ümitler Türkiye Şampiyonası Artistik Buz Pateni C-2 Kategorisi minikler kategorisi Türkiye 2'ncilik derecesi
     
  • İstanbul Avcılar Kampüsü 3. Sınıf öğrencimiz Muhammet Ali BOZKURT : Buz Pateni Federasyonu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ümitler şampiyonası Artistik Buz Pateni C-2 Kategorisi minikler kategorisi Türkiye 2'ncilik derecesi
     
  • İstanbul Avcılar Kampüsü 3. Sınıf öğrencimiz Muhammet Ali BOZKURT : Buz Pateni Federasyonu Atatürk Kupası Artistik Buz Pateni C-2 Kategorisi Türkiye 2'ncilik derecesi
     
  • İstanbul Ümraniye Kampüs 11. Sınıf öğrencimiz Hamza YUVARLAN : Kickboks Federasyonu Açık Türkiye Şampiyonası Kickboks Lowking-91 kg Gençler kategorisi Türkiye 2'ncilik derecesi
     
  • İzmir Folkart Kampüs 6. Sınıf öğrencimiz Uzay TENLİ : Triatlon Federasyonu Aquatlon federasyonu Türkiye  2.lik derecesi / Genel klasman 5.lik derecesi
     
  • İstanbul Ümraniye Kampüs 7. Sınıf öğrencimiz Selim Kayra ÖZYAŞAR : 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi (Ankara) Yüzme 50 mt. Serbest Stil Yıldız Kategorisinde  3'üncülük derecesi.
     
  • İzmir Folkart Kampüs 6. Sınıf öğrencimiz Uzay TENLİ : Triatlon Federasyonu Aquatlon federasyonu Türkiye  3'üncülük  derecesi / Genel klasman 5.lik derecesi
     
  • İzmir Folkart Kampüs 4. Sınıf öğrencimiz Eda ÖZBOZACIOĞLU : Eskrim Federasyonu Aquatlon federasyonu Eskrim Epe U 10 Minikler kategorisi Türkiye 7.silik derecesi.
     
  • Bursa Özlüce  Kampüs 8. Sınıf öğrencimiz Mehmet Yağız ÖNEN : TÜBİTAK Bölge Sergisine Katılım Hakkı
     
  • Bursa Özlüce  Kampüs 8. Sınıf öğrencimiz Nazlı Nur IŞIK : TÜBİTAK Bölge Sergisine Katılım Hakkı
     
  • İzmir Çiğli Kampüs 4. Sınıf öğrencimiz Yağmur TEZCAN : Tenis Federasyonu Antalya Belek 10 yaş kupası  Tenis Bölge 1'incilik derecesi
     
  • İzmir Çiğli Kampüs 4. Sınıf öğrencimiz Yağmur TEZCAN : Tenis Federasyonu Kaya Tenis Kulubü İZMİR yaz kupası 3 Türkiye serisi Tenis Bölge 2'ncilik derecesi
     
  • İzmir Çiğli Kampüs 4. Sınıf öğrencimiz Yağmur TEZCAN : Tenis Federasyonu Aydın Tenis Kulubü  Aydın  Yaz Kupası 1.Türkiye serisi Tenis Bölge 3'üncülük derecesi
     
  • İzmir Çiğli Kampüs 4. Sınıf öğrencimiz Yağmur TEZCAN : Tenis Federasyonu Muğla Tenis  Kulubü Muğla yaz kupası Türkiye serisi Tenis Bölge 3'üncülük derecesi
     
  • İzmir Çiğli Kampüs 4. Sınıf öğrencimiz Yağmur TEZCAN : Tenis Federasyonu Kültürpark Tennis Kulubü İzmir Yaz Kupası 5. Türkiye serisi Tenis Bölge 3'üncülük derecesi
     
  • Ankara Batıkent Kampüs 12. Sınıf öğrencimiz Enes Kaan SÖKELEN : Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Güreş Serbest Stil Grup Müsabakaları Gençler kategorisi Bölge 3'üncülük derecesi

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ SPOR BAŞARILARI

  • Adana Çukurova Kampüsü 4. Sınıf öğrencisi Mustafa Efe HENDEK: Ulusal TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Şener Özler Çocuk ve Mimarlık Resim Yarışması Türkiye 1. liği derecesi
     
  • Adana Çukurova Kampüsü 1. Sınıf öğrencisi Ahmet Aras EKER: Vakıf Emeklilik Vakıf Emeklilik Kumbara Tasarımı Resim Yarışması Türkiye 3'üncülük derecesi   
                      
  • Afyon Sandıklı Kampüsü 4. Sınıf öğrencimiz Zühra Naz EMREN: Milli Eğitim Müdürlüğü Sandıklı Yunus Emre Anadolu Lisesi, "Yunus Emre ve Hoşgörü" Konulu Resim Yarışması Türkiye 4'üncülük derecesi
     
  • Ankara Batıkent Kampüsü öğrencisi Tuna EKİCİ: Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği, TÖDER Deneme Sınavı Türkiye 1'incilik derecesi         
                                             
  • Ankara Batıkent Kampüsü 11. Sınıf öğrencisi Enes Kaan SÖKELEN: Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları, Güreş Serbest Genç Kategorisi Bölge 1'incilik derecesi,   
     
  • Ankara Ermayan Kampüsü 1. Sınıf öğrencisi Nadide Nehir ÇAKAN: Modern Pentatlon Federasyonu, Pentatlon/Biatlon Türkiye Şampiyonası Minikler Kategorisi Türkiye Şampiyonu derecesi
     
  • Ankara Eryaman Kampüsü 10. Sınıf öğrencisi Berfin ÖZARSLAN: Eskrim Federasyonu, Eskrim(Kılıç) Gençler Kategorisinde Türkiye 2'ncilik derecesi,                     
               
  • Ankara Eryaman Kampüsü 6. Sınıf öğrencisi Ebrar Nisa KUTLU: Eskrim Federasyonu 23 Nisan Uluslararası Çocuk Kupası, Eskrim(Kılıç) Yıldız Kategorisi Türkiye 3'üncülük derecesi                                                                                                                                                        
  • Ankara Etimesgut Kampüsü öğrencimiz Elifnaz ULUYOL: Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği, TÖDER Deneme Sınavı Türkiye 1'incilik derecesi                         
                
  • Antalya Muratpaşa Kampüsü öğrencisi Şadiye Sude NAMER ve Aliye Yaren ERDEMİR: Ulusal TUBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı, TUBİTAK 13. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Biyoloji, Kimya Bölge Finalisti derecesi
     
  • Balıkesir Edremit Kampüsü öğrencisi Ali Berke SARI: Rusya Federasyonu Ural Federal Bölgesi Öğretmen Evi, XV.Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması (URFODU) 1.Etap 1'incilik derecesi
     
  • Balıkesi Edremit Kampüsü 2. Sınıf öğrencisi Belis Adel DURMAZ: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sıfır Atık Projesi "Sıfırdan Başlıyoruz" Resim Yarışması Tükiye 2'ncilik derecesi                                                                                                                                                        
  • İstanbul Bahçelievler Kampüsü 4. Sınıf öğrencisi Mertcan GÜLEY: Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları, Wushu Sanda Minik Kategorisi Türkiye 2'ncilik derecesi   
     
  • İstanbul Bahçeşehir Kampüsü öğrencisi Bedirhan Emre KÖSE ve Ahmet Arda TAMAHKAROĞLU: TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı, TÜBİTAK 50.Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Türkiye 3'üncülük derecesi
     
  • İstanbul Beykent Kampüsü 8. Sınıf öğrencisi İlayda KURTULMUŞ: Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Atletizm/cirit Atma Yıldız Kategorisi Bölge 1'incilik derecesi
     
  • İstanbul Beylikdüzü Kampüsü 11. Sınıf öğrencisi Okyanus SARIBAYRAKTAROĞLU: Kickboks Federasyonu, MMA Full 69kg Avrupa Şampiyonası Genç Kategorisi Avrupa 3'üncülük derecesi
     
  • İstanbul Beylikdüzü Kampüsü 11. Sınıf öğrencisi Okyanus SARIBAYRAKTAROĞLU: Kickboks Federasyonu, MMA Grapling 80kg Türkiye Şampiyonası Genç Kategorisi Türkiye Şampiyonu derecesi
     
  • İstanbul Beylikdüzü Kampüsü 11. Sınıf öğrencisi Okyanus SARIBAYRAKTAROĞLU: Kickboks Federasyonu, MMA Light 80kg Türkiye Şampiyonası Genç Kategorisi Türkiye Şampiyonu derecesi
     
  • İstanbul Beylikdüzü Kampüsü 11. Sınıf öğrencisi Okyanus SARIBAYRAKTAROĞLU: Kickboks Federasyonu, MMA Grapling 69kg Türkiye Şampiyonası Genç Kategorisi Türkiye Şampiyonu derecesi
     
  • İstanbul Beylikdüzü Kampüsü 11. Sınıf öğrencisi Okyanus SARIBAYRAKTAROĞLU: Kickboks Federasyonu, MMA Full 69kg Türkiye Şampiyonası Genç Kategorisi Türkiye 2'ncilik derecesi
     
  • İstanbul Kartal Kampüsü 11. Sınıf öğrencisi Hatice Kübra ELİGÜZEL: Yüzme Federasyonu, Yüzme 50 Metre Sırt Genç Kategorisi Türkiye 2'ncilik derecesi
     
  • İstanbul Kartal Kampüsü 11. Sınıf öğrencisi Hatice Kübra ELİGÜZEL: Yüzme Federasyonu, Yüzme 100 Metre Sırt Genç Kategorisi Türkiye 6. lik derecesi
     
  • İstanbul Kurtköy Kampüsü 6. Sınıf öğrencisi Kaan KÜÇÜKAKYÜZ: Avrupa Wushu Kungfu Federasyonu, Wushu Kung-fu Minik Kategorisi Avrupa 1'incilik derecesi
     
  • İstanbul Kurtköy Kampüsü 6. Sınıf öğrencisi Yağmur ÖZKORKMAZ: Dans Sporları Federasyonu, Dans Sporları Bale Minik Kategorisi Türkiye 1'incilik derecesi
     
  • İstanbul Ümraniye Kampüsü 10. Sınıf öğrencisi Hamza YUVARLAN: Kickboks Federasyonu, Kickboks Lowking Genç Kategorisi Avrupa 2'ncilik derecesi
     
  • İstanbul Ümraniye Kampüsü 7. Sınıf öğrencisi Ceren Cemre DEMİRDAĞ: Yüzme Federasyonu, Yüzme 50 Metre Kelebek Yıldız Kategorisi Türkiye 1'incilik derecesi
     
  • İstanbul Ümraniye Kampüsü 3. Sınıf öğrencisi Ömer YAŞAR: Marmara Eğitim Kurumları, Yüzme 50 Metre Kelebek Minik Kategorisi Türkiye 1'incilik derecesi
     
  • İstanbul Ümraniye Kampüsü 3. Sınıf öğrencisi Ömer YAŞAR: Yüzme Federasyonu, Yüzme 50 Metre Kelebek Minik Kategorisi Türkiye 1'incilik derecesi
     
  • İstanbul Ümraniye Kampüsü öğrencisi Berat ULUDAŞDEMİR: Milli Eğitim Bakanlığı, MEB Liselere Giriş Sınavı Türkiye 1'incilik derecesi
     
  • İstanbul Ümraniye Kampüsü 3. Sınıf öğrencisi Ömer YAŞAR: Marmara Eğitim Kurumları, Yüzme 50 Metre Serbest Minik Kategorisi Türkiye 2'ncilik derecesi
     
  • İstanbul Ümraniye Kampüsü 4. Sınıf Öğrencisi Rüveyda GENÇ: Yüzme Federasyonu, Senronize Yüzme Minik Kategorisi Türkiye 3'üncülük derecesi
     
  • İstanbul Ümraniye Kampüsü 10. Sınıf öğrencisi Hamza YUVARLAN: Kickboks Federasyonu, Kickboks Lowking Genç Kategorisi Türkiye 3'üncülük derecesi
     
  • İstanbul Ümraniye Kampüsü 3. Sınıf öğrencisi Ömer ÖZYAŞAR: Yüzme Federasyon, Yüzme 100 Metre Serbest Minik Kategorisi Türkiye 5. lik derecesi
     
  • İzmir Çiğli Kampüsü 4. Sınıf öğrencisi Onur YARAR: Tenis Federasyonu, Tenis(Tekler) Küçük Kategorisi Türkiye 1'incilik derecesi 
     
  • İzmir Çiğli Kampüsü 11. sınıf öğrencisi Mert ÖZTÜRKCAN: Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları, Serbest Güreş Genç Kategorisi Türkiye 1'incilik derecesi
     
  • İzmir Çiğli Kampüsü 3. Sınıf öğrencisi Melis Maya GEZER: Tenis Federasyonu, Tenis(Tekler) Küçük Kategorisi Türkiye 3'üncülük derecesi
     
  • İzmir Çiğli Kampüsü 11. sınıf öğrencisi Mert ÖZTÜRKCAN: Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları, Serbest Güreş Genç Kategorisi Türkiye 3'üncülük derecesi
     
  • İzmir Folkart Kampüsü 4. Sınıf öğrencisi Duru ÇİMEN: Buz Pateni Federasyonu, Serbest Paten Küçük Kategorisi Uluslararası 5. lik derecesi
     
  • İzmir Folkart Kampüsü 4. Sınıf öğrencisi Duru ÇİMEN: Buz Pateni Federasyonu, Artistik Buz Pateni Küçük Kategorisi Türkiye 1'incilik derecesi
     
  • İzmir Folkart Kampüsü 1. Sınıf öğrencisi Hatice EZELBAŞ: Şener Özler Çoçuk ve Mimarlık Resim Yarışması Türkiye 1'incilik derecesi
     
  • İzmir Folkart Kampüsü 4. Sınıf öğencisi Duru ÇİMEN: Buz Pateni Federasyonu, Artistik Buz Pateni Küçük Kategorisi Türkiye 2'ncilik derecesi
     
  • Şırnak Cizre Kampüsü öğrencileri Helin MONİS ve Zeynep HAYKIR: Tunisian Association for The Future of Science and Technology The International Festival of Engineering Science and Technology Proje Yarışması Dünya 3'üncülük derecesi
     
  • Şırnak Cizre Kampüsü öğrencisi Zeynep YALVAÇ: UES, Black Cat ve Helbling Yayınları, Readasaurs (Read-Speak-Upload) Yarışması Türkiye 3'üncülük derecesi
     
  • Tekirdağ Çorlu Kampüs öğrencimiz Kerem Beren GÜLER: Rusya Federasyonu Ural Federal Bölgesi Ögretmen Evi  XV.Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması (URFODU) Final 1'incilik derecesi
     
  • Tekirdağ Çorlu Kampüs öğrencimiz İrem DENİZ: Rusya Federasyonu Ural Federal Bölgesi Ögretmen Evi  XV.Uluslararası Bilim Temelleri Bilgi Yarışması (URFODU) Final 1'incilik derecesi
     
  • Yalova Kampüsü 5. Sınıf öğremcimiz Murat Aslan BEDEN: Karete Federasyonu Trakya Bölgesi 1. Etap Küçük Kategori Bölge 1'incilik derecesi
Mektebim Koleji Eğitim Bilgi Formu Eğitim Bilgi Formu