HAKKIMIZDA
Yönetim Kurulu Başkanımız
Yönetim Kurulu Başkanımız

Değerli Veliler,

Dünyanın her yerinde eğitimin öneminin daha çok anlaşıldığı bir zamanda yaşıyoruz.

Dünya üzerindeki tüm toplumlar, kaliteli eğitimin gerekliliğine daha fazla ihtiyaç duyarak eğitimin yaygınlaşmasını, niteliğinin yükseltilmesini ve eğitime daha fazla kaynak aktarılmasını talep ediyor. Çünkü toplumların gelişmişliğini, sosyo-ekonomik düzeyini ve dünyadaki konumunu eğitim belirliyor.

Ülkemiz oldukça genç bir nüfusa sahip, bu genç nüfusun nitelikli ve donanımlı şekilde yetiştirilmesi büyük önem arz ediyor. Dış dünya ile bütünleşmenin sağlanması ve mevcut genç nüfusun üretken kılınması gibi önemli bir misyonu olan ülkemizde eğitim alanına yatırım yapıyor olmaktan, Türkiye’nin ve dünyanın geleceğinde söz sahibi olabilecek donanıma sahip bireyler yetiştirmekten onur duyuyoruz.

Yeniliğe ve gelişime açık, düşündüğünü tasarlayarak uygulayabilen, uyguladığını üreterek insanlığın hizmetine sunan, 21. yüzyılın kültürü ve becerileri ile donatılmış, dünyanın dillerini konuşabilen bireyler yetiştirmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. Alanında uzman akademik kadromuzun eşliğinde teknolojik alt yapısı, modern eğitim ortamları, çağdaş ve özelleştirilmiş eğitim yaklaşımları ile öğrencilerimizin hizmetine sunduğumuz kampüslerimizde geleceğin dünyasını şekillendiriyoruz.

Çünkü dünyayı “iyi yetişmiş nesiller” değiştirecek ve geliştirecek.

Mektebim Koleji olarak işte bu nedenle biz en çok çocuklara inanıyor ve Türkiye’nin geleceğine yatırım yapıyoruz. Çünkü eğitime yapılan yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır.

 

Fuat SANCAK
Mektebim Koleji Yönetim Kurulu Başkanı