Mektebim Amerikan Diploması

Franklin Okulu Global Kampüsü'ne Hoş Geldiniz!

Franklin Okulu nedir? Franklin Okulu tam akreditasyonlu, çevrimiçi bir Amerikan K-12 okuludur. Florida eyaletinde kayıtlıyız ve Cognia tarafından akredite edilmişiz. Misyonumuz, dünyanın her yerinden öğrencilerin ABD'de veya dünyanın herhangi bir yerinde tercih ettikleri yüksek öğrenim kurumunda okuma hayallerini gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktır. Yüksek kaliteli öğretim, ilgi çekici müfredat ve değerli programlar aracılığıyla öğrenci başarısını desteklemeye adanmışızdır.

Franklin Okul Programları

K-8 Dersleri

K-8 programlarımızda, öğrenciler lise ve üniversite çalışmaları için sağlam bir temel oluşturacaklar. İngilizcelerini geliştirecek ve önemli eleştirel düşünme ve problem çözme becerilerini öğrenecekler.

Amerikan Lise Diploması Programı

Amerikan Diploması Programı, öğrencilere küresel olarak tanınan akredite edilmiş bir ABD lise diploması kazanma fırsatı sunar. Ayrıca, özel Üniversite Yolu'na erişim ve ABD, İngiltere ve Dubai'deki 20 ortak üniversitemizden birine garantili kabul hakkına sahip olacaklar.

Üniversite Yolları Sertifika Programı

12. sınıf öğrencileri için bu kariyer odaklı sertifika programı, öğrencilere Franklin Okulu tarafından altı akademik alanından birinde sertifika kazanma şansı verir. Sertifikayı tamamlayan öğrenciler ayrıca Üniversite Yolu garantisine erişebilirler.

Garantimiz

Amerikan Diploması veya Üniversite Yolları Sertifika Programını tamamlayan öğrenciler, ABD, İngiltere ve Dubai'deki 20 ortak üniversitemizden birine garantili erişim hakkına sahiptirler. Amerikan üniversite ortaklarımızın hepsi, 2023 U.S. News & World Report (https://www.usnews.com/best-colleges) üniversite sıralamalarına göre Amerikan lise okullarının en üst %5-10'unda yer almaktadır.

Öğretim Modelleri

Mektebim öğrencileri, Franklin Okulu'ndan bir hibrit öğretim modeli kullanarak Franklin Okulu'nda ders çalışırlar:

K-5 Dersleri

Mektebim Okullarındaki öğretmenler, Franklin School’un akademik uzmanlarından eğitim alırlar ve sertifikalı Franklin Okulu öğretmenleri olacaklar. Haftada 2 saat yüz yüze ders başına Franklin Okulu derslerini ilkokul öğrencilerine sunarlar. Franklin Okulu sanal sınıfında, öğrenciler çeşitli çevrimiçi etkinlikleri tamamlayacaklar, bunlar arasında projeler, oyunlar, quizler ve okuma ve yazma ödevleri bulunmaktadır.

Orta Okul ve Lise Dersleri

6. sınıf ve üzeri öğrenciler, Franklin Okulu'ndan sertifikalı, deneyimli bir Amerikan öğretmenden asenkron olarak veya canlı derslerle çalışmayı seçebilirler. Her iki seçenek de öğrencilere Franklin Okulu'nun çevrimiçi sınıfına ve tüm ders içeriğine ve etkinliklerine erişim imkanı sunar. Tüm öğrenciler çevrimiçi olarak bir Amerikan öğretmeniyle etkileşime girer ve öğretmenlerinden notlarını, geribildirimlerini ve sözlü iletişimlerini alırlar.

Franklin Okulu Global Kampüsü'ne Bugün Katılın!