Yönetim Ekibi

ELİF ÇAĞLAYAN

 
Resim önizlemesi

FERHAT ARGIN

Eğitim Direktörü
 
Resim önizlemesi

HAYRİYE ÜZÜMCÜ

Anaokulu Koordinatörü
 
Resim önizlemesi

NİHAN GÜLELİ

Yabancı Diller Koordinatörü
 
Resim önizlemesi

YAĞMUR ÖZTÜRK

İlkokul Koordinatörü
 
Resim önizlemesi

DAMLA DÖNMEZ

Yabancı Diller Koordinatörü
 
Resim önizlemesi

MÜGE ERTÜRK BERBER

PDR Koordinatörü
 

BÜŞRA GÜRBÜZ

Uygulamalı Dersler Koordinatörü
[email protected]
 

TOLGA ÖZDEMİR

AR-GE Koordinatörü
[email protected]
 

1980 yılında Mersin’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini yine Mersin’de tamamladı. 2003 yılında Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun olduktan sonra yaklaşık 20 yıl boyunca kamu ve özel öğretim kurumlarında öğretmenlik, okul yöneticiliği ve eğitim direktörlüğü yaptı.

Eğitim sektöründeki görevlerini sürdürürken öncelikle Eğitim Yönetimi ve Denetimi, ardından İşletme (MBA) alanlarında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Yine aynı dönemlerde gerçekleştirdiği akademik araştırmalar ile birçok eğitim kongresine katılım sağladı. Yaptığı bu çalışmalar farklı akademik dergilerde bilimsel makale olarak yayınladı.

Mektebim Koleji çatısı altında Ağustos 2022 tarihinde Ortaokul & Lise Koordinatörü olarak göreve başlayan Ferhat Argın, Haziran 2023 tarihinden itibaren görevine Eğitim Direktörü olarak devam etmektedir.
FERHAT ARGIN
Eğitim Direktörü
18 yılı aşkın bir süredir iletişim ve medya alanında çalışıyorum. Uluslararası İlişkiler mezunuyum. AB İlişkileri alanında mastır yaptım. Şu an Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri programında siyasi iletişim, siyasi kampanya ve propaganda alanında doktora yapıyorum. Türkiye'nin önde gelen birçok şirketi ile başarılı projelere ve etkinliklere imza attım. Tüm basın/medya çevresi ile çok güçlü ilişkilere sahibim. Halen Mektebim Okulları Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapıyorum. Öncesinde Maltepe, Yeditepe ve Işık Üniversitesi Kurumsal İletişimini yönettim. Gazeteci bir ailenin üyesiyim. FOX TV Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'ün ve Para dergisi Editörü Okhan Şentürk'ün kardeşiyim. Avukat Dicle Keçeli Şentürk ile evliyim, 8 yaşında bir kız çocuğu babasıyım.
MEHMET UTKU ŞENTÜRK
Kurumsal İletişim Direktörü
2007  yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun oldu. Pazarlama  İletişimi, Halkla İlişkiler, Marka Yönetimi gibi birçok kurs ve sertifika programına katıldı. Şu an Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde eğitim almaya devam ediyor. 

2010 – 2013 yılları arasında Expotim Fuarcılık A.S’de Organizasyon ve Etkinlik Uzmanı olarak iş hayatına başladı. 
2015 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Aday İlişkileri Müdürlüğü bünyesinde Kurumsal İletişim ve Tanıtım uzmanı olarak görev yaptı. 2019- 2023 yılları arasında görevine Birim Yöneticisi olarak devam etti. 

2023- 2024 yılları arasında FMV Işık Üniversitesi Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı bünyesinde Kurumsal İletişim ve Tanıtım birimini koordine etti. Eğitim sektöründe geçirmiş olduğu 10 yıla yakın süre içerisinde çalışmış olduğu kurumlarda birçok ses getiren etkinlik ve organizasyonun hayata geçirilmesinde ve planlanmasında etkin rol aldı.
GAYE BURUL
Kurumsal İletişim Koordinatörü
1980 yılında Giresun’da doğdu. İlk-orta ve lise öğrenimini Giresun’da tamamladı. Erzurum Atatürk Üniversitesi Okul öncesi Öğretmenliğinden 2004 yılında mezun oldu. Özel okullarda anaokulu öğretmenliği, zümre başkanlığı, bölüm başkanlığı ve yöneticilik görevlerini yürüttü. Okul öncesinde öğretmenlik ve yöneticilik ile ilgili birçok sertifikaya eğitim modellerine ve belgesine de sahip aynı zamanda okul öncesinde çocukların araştıran-sorgulayan, düşünen, iletişim kuran, fikirlerini savunabilen, küresel konularda bilgili, adil, diğer bireylerin ihtiyaçlarına duyarlı, açık görüşlü, fiziksel ve zihinsel yönden dengeli, güçlü ve güçsüz yanları analiz edip yapıcı şekilde dönüşebilen bir bilinç ve deneyim kazanmalarını destekleyen Hayriye Üzümcü,03 Temmuz 2023 tarihinden itibaren Mektebim Koleji Anaokulu Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.
HAYRİYE ÜZÜMCÜ
Anaokulu Koordinatörü
1979 yılında Tokat’ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Tokat’ta tamamladı. 2003 yılında Ondokuz Mayıs  Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2003 yılından beri  kamu ve özel okullarda sınıf öğretmenliği, okul yöneticiliği, akademik ve eğitim koordinatörlüğü görevlerini yürüttü.
Bu görevlerini sürdürürken BAU Eğitim Yönetimi ve Planlama bölümünde tezli yüksek lisansını tamamladı. Alanında birçok eğitim sertifikasına sahip olmakla birlikte Dil Becerileri, Öğrenme Stilleri, Teknik Okuma, KÖM, PASS Teorisi, Eğitimcinin Eğitimi vb. eğitimleri verdi.
Alanında birçok çalışma, akademik içerik, kitap ve makale yayımladı.
2023 Aralık ayından itibaren Mektebim Koleji çatısı altında İlkokul Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir.
ARZU TUNÇ
İlkokul Koordinatörü
1980 yılında İstanbul’da doğdu. İlk-orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Almanca Öğretmenliğinden 2006 yılında mezun oldu. Ardından Okan Üniversitesinde EMBA yüksek lisansı yaptı.

Farklı kurumlarda öğretmenlik, bölüm başkanlığı ve yöneticilik görevlerini yürüttü. Yurtdışı öğrenci değişim programlarında yer alan, öğretmenlik ve yöneticilik ile ilgili birçok sertifikaya ve eğitim koçluğu belgesine de sahip olan Damla Dönmez,15 Mayıs 2023 tarihinden itibaren Mektebim Koleji Yabancı Dil Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.
DAMLA DÖNMEZ
Yabancı Diller Koordinatörü
1984 yılı Ankara’da doğdu. İlkokulu Ankara’da, ortaokul ve liseyi İzmir’de bitirdi. Öğrencilik yıllarından beri felsefe ve psikolojiye ilgi duydu.

Lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamladı. Lisans eğitimi devam ederken çeşitli anaokullarında, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve GATA Hastanesinde uzun dönem staj yaparak deneyim kazandı. Daha sonra aynı üniversitede klinik psikoloji yüksek lisansı yaptı. 2011’de pedagojik formasyon aldı.

Meslek yaşamına özel eğitim alanında başladı. Hiperaktivite, down sendromu ve otizm üzerine çalıştı. Daha sonra farklı özel okullarda anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeylerinde çalışmalarına devam etti. Farklı kademlerde takım liderliği, PDR koordinatörlüğü yaptı. Çocuk ve ergenlere uygulanan test eğitimleri verdi.

Hakan Türkçapar’dan bilişsel davranışçı terapi eğitimi, Nevin Dölek’ten kısa süreli çözüm odaklı terapi eğitimi, Dr. Byron ve Caron Nortan’dan deneyimsel oyun terapisi eğitimleri, bağımlılık düzey 1 eğitimi,  Sedef Baban’dan ICF onaylı Nlp eğitimleri (Nlp for Teachers ve Nlp Practioner) aldı.

2008 yılından beri birçok alanda seminer ve eğitimlere katıldı. Özel bir şirkette kurum psikoloğu olarak çalıştı. İnsan kaynakları alanında işe alım ve eğitim süreçleri alanında eğitimler verdi. Aynı zamanda alanda çalışan uzmanlara yönelik uzun yıllar test eğitimleri ve terapi eğitimleri düzenledi.

20 Temmuz 2022 tarihinden beri Mektebim Koleji Genel Müdürlüğünde tüm kademeler PDR Koordinatörü olarak görevini sürdürüyor. Evli ve bir kız çocuğu annesidir.
MÜGE ERTÜRK BERBER
PDR Koordinatörü
2014 yılında Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarından mezun oldu. 2015 yılında Ege Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladı.

2015-2019 yılları arasında özel bir kurumda Türkiye geneli Kültür Sanat Bölüm Başkanlığı, Müzik Bölüm Başkanlığı, Akademik Kurul Üyeliği ve beraberinde okul öncesi, ilkokul, lise müzik öğretmenliği görevlerini sürdürdü.

Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi “Eğitim Yönetimi ve Planlaması” Tezli Yüksek Lisans Programını tamamladı. 2015-2022 yıllarında Forte Kültür Sanat Akademi bünyesinde Türkiye geneli Eğitim Koordinatörü olarak görev yaptı. Türkiye ve yurt dışında çeşitli sahne projelerinde koordinatör olarak görev aldı.

Evli ve bir çocuk annesidir.
BÜŞRA GÜRBÜZ
Uygulamalı Dersler Koordinatörü
1979 yılında Bartın’da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğretimini Zonguldak’ta tamamladı. Atatürk Üniversitesi Sosyoloji Bölümü ve Düzce Üniversitesi Felsefe Grubu Öğretmenliği mezunudur. 

6 yıl dershane, 16 yıl özel okul, toplam 22 yıl boyunca özel öğretim kurumlarında öğretmenlik, program geliştirme, ölçme ve değerlendirme uzmanlığı ve yöneticiliği yaptı.

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme, Ölçme ve Veri Analitiği, Kodlama-Yazılım Eğitmenliği, Değerler Eğitmenliği, Montessori Eğitmenliği ve Algoritma alanlarında yetkinlik sertifikalarına sahip. 

21.yy.becerileri, aktif öğrenme yöntemleri ve ölçme araçları alanındaki çalışmalarına devam ediyor. 

Evli ve iki çocuk sahibidir. Mektebim Koleji Genel Müdürlüğünde Ağustos 2023 tarihinden itibaren Ölçme ve Değerlendirme Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir.
EROL ÇAKIR
Ölçme ve Değerlendirme Koordinatörü
Okan Üniversitesi Görsel İletişim Mezunu ve şimdi eğitimine Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Yöneticiliği bölümünde devam etmekte. Daha önce görev yaptığı kurumlar, Doğuş Holding (Ntv Spor), TüvTürk, Saran Holding ( S Sport – Sport Plus – S Sport 2) ve Işık Üniversitesi. 1 Eylül 2023 tarihinden itibaren kurumumuzda Sosyal Medya Koordinatörü olarak görevine devam etmekte.
NECATİ KARAER
Sosyal Medya Koordinatörü
Okan Üniversitesi Grafik Tasarımı Mezunu ve şimdi eğitimine Anadolu Üniversitesi Medya İlişkileri bölümünde devam etmekte. Daha önce görev yaptığı kurumlar, Titrifikir (Reklam Ajansı) Remixterminal (Reklam Ajansı) Gram İstanbul (Reklam Ajansı) Antre Project (Reklam Ajansı) ve Işık Üniversitesi. 1 Eylül 2023 tarihinden itibaren kurumumuzda Grafik Tasarımcı olarak görevine devam etmekte.
SERCAN ÖZCAN
Grafik Tasarım