Yönetim Ekibi

ELİF ÇAĞLAYAN

CEO
elif.caglayan@mektebim.k12.tr
 
Resim önizlemesi

FERHAT ARGIN

Eğitim Direktörü
ferhat.argin@mektebim.k12.tr
 
Resim önizlemesi

HAYRİYE ÜZÜMCÜ

Anaokulu Koordinatörü
hayriye.uzumcu@mektebim.k12.tr
 
Resim önizlemesi

NİHAN GÜLELİ

Yabancı Diller Koordinatörü
nihan.guleli@mektebim.k12.tr
 
Resim önizlemesi

YAĞMUR ÖZTÜRK

İlkokul Koordinatörü
yagmur.ozturk@mektebim.k12.tr
 
Resim önizlemesi

DAMLA DÖNMEZ

Yabancı Diller Koordinatörü
damla.donmez@mektebim.k12.tr
 
Resim önizlemesi

MÜGE ERTÜRK BERBER

PDR Koordinatörü
muge.berber@mektebim.k12.tr
 

BÜŞRA GÜRBÜZ

Uygulamalı Dersler Koordinatörü
busra.gurbuz@mektebim.k12.tr
 

TOLGA ÖZDEMİR

AR-GE Koordinatörü
tolga.ozdemir@mektebim.k12.tr
 

Fizik alanında aldığım eğitimin ardından yine aynı alanda yüksek lisansımı tamamladım. 2005 yılında öğretmenlik mesleği ile kapılarını araladığım eğitim sektöründe mentörlük, koordinatörlük, kalite denetim müdürlüğü gibi farklı görevlerde bulundum.

2021 yılında Okul Öncesi-İlkokul ve Franchise Koordinatörü olarak göreve başladığım Mektebim Koleji’nde 21 Şubat 2022 tarihinden bu yana CEO'luk görevini yürütüyorum ve Mektebim Ailesinin bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum.

Yapıcı iletişim, güler yüz, empati, saydamlık, çözüm odaklı olmak, mutlu aynı zamanda üretken bir ekip her zaman iş yaşamımın merkezinde oldu.

Mektebim Ailesi olarak dünyaya yön verecek nesillerle çalışıyor olmanın farkındalığıyla akademik alanda edindiklerini yaşama aktarabilen, matematik ve teknoloji okur yazarlığı yüksek, kendi dilini doğru kullanmanın yanı sıra dünya dil ve kültürlerini edinmiş ve yaşama aktarmış bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz. İlgi ve yeteneklerini keşfetmiş, kendini ifade edebilen, soran, araştıran, tartışan bireyler yetiştirmek bilinciyle hareket eden, alanında deneyimli uzman bir ekibe liderlik yapıyor olmaktan mutluluk duyuyorum.

Evli ve üç çocuk annesiyim.
1980 yılında Mersin’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini yine Mersin’de tamamladı. 2003 yılında Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun olduktan sonra yaklaşık 20 yıl boyunca kamu ve özel öğretim kurumlarında öğretmenlik, okul yöneticiliği ve eğitim direktörlüğü yaptı.

Eğitim sektöründeki görevlerini sürdürürken öncelikle Eğitim Yönetimi ve Denetimi, ardından İşletme (MBA) alanlarında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Yine aynı dönemlerde gerçekleştirdiği akademik araştırmalar ile birçok eğitim kongresine katılım sağladı. Yaptığı bu çalışmalar farklı akademik dergilerde bilimsel makale olarak yayınladı.

Mektebim Koleji çatısı altında Ağustos 2022 tarihinde Ortaokul & Lise Koordinatörü olarak göreve başlayan Ferhat Argın, Haziran 2023 tarihinden itibaren görevine Eğitim Direktörü olarak devam etmektedir.
FERHAT ARGIN
Eğitim Direktörü
1980 yılında Giresun’da doğdu. İlk-orta ve lise öğrenimini Giresun’da tamamladı. Erzurum Atatürk Üniversitesi Okul öncesi Öğretmenliğinden 2004 yılında mezun oldu. Özel okullarda anaokulu öğretmenliği, zümre başkanlığı, bölüm başkanlığı ve yöneticilik görevlerini yürüttü. Okul öncesinde öğretmenlik ve yöneticilik ile ilgili birçok sertifikaya eğitim modellerine ve belgesine de sahip aynı zamanda okul öncesinde çocukların araştıran-sorgulayan, düşünen, iletişim kuran, fikirlerini savunabilen, küresel konularda bilgili, adil, diğer bireylerin ihtiyaçlarına duyarlı, açık görüşlü, fiziksel ve zihinsel yönden dengeli, güçlü ve güçsüz yanları analiz edip yapıcı şekilde dönüşebilen bir bilinç ve deneyim kazanmalarını destekleyen Hayriye Üzümcü,03 Temmuz 2023 tarihinden itibaren Mektebim Koleji Anaokulu Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.
HAYRİYE ÜZÜMCÜ
Anaokulu Koordinatörü
YAĞMUR ÖZTÜRK
İlkokul Koordinatörü
1980 yılında İstanbul’da doğdu. İlk-orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Almanca Öğretmenliğinden 2006 yılında mezun oldu. Ardından Okan Üniversitesinde EMBA yüksek lisansı yaptı.

Farklı kurumlarda öğretmenlik, bölüm başkanlığı ve yöneticilik görevlerini yürüttü. Yurtdışı öğrenci değişim programlarında yer alan, öğretmenlik ve yöneticilik ile ilgili birçok sertifikaya ve eğitim koçluğu belgesine de sahip olan Damla Dönmez,15 Mayıs 2023 tarihinden itibaren Mektebim Koleji Yabancı Dil Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.
DAMLA DÖNMEZ
Yabancı Diller Koordinatörü
1984 yılı Ankara’da doğdu. İlkokulu Ankara’da, ortaokul ve liseyi İzmir’de bitirdi. Öğrencilik yıllarından beri felsefe ve psikolojiye ilgi duydu.

Lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamladı. Lisans eğitimi devam ederken çeşitli anaokullarında, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve GATA Hastanesinde uzun dönem staj yaparak deneyim kazandı. Daha sonra aynı üniversitede klinik psikoloji yüksek lisansı yaptı. 2011’de pedagojik formasyon aldı.

Meslek yaşamına özel eğitim alanında başladı. Hiperaktivite, down sendromu ve otizm üzerine çalıştı. Daha sonra farklı özel okullarda anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeylerinde çalışmalarına devam etti. Farklı kademlerde takım liderliği, PDR koordinatörlüğü yaptı. Çocuk ve ergenlere uygulanan test eğitimleri verdi.

Hakan Türkçapar’dan bilişsel davranışçı terapi eğitimi, Nevin Dölek’ten kısa süreli çözüm odaklı terapi eğitimi, Dr. Byron ve Caron Nortan’dan deneyimsel oyun terapisi eğitimleri, bağımlılık düzey 1 eğitimi,  Sedef Baban’dan ICF onaylı Nlp eğitimleri (Nlp for Teachers ve Nlp Practioner) aldı.

2008 yılından beri birçok alanda seminer ve eğitimlere katıldı. Özel bir şirkette kurum psikoloğu olarak çalıştı. İnsan kaynakları alanında işe alım ve eğitim süreçleri alanında eğitimler verdi. Aynı zamanda alanda çalışan uzmanlara yönelik uzun yıllar test eğitimleri ve terapi eğitimleri düzenledi.

20 Temmuz 2022 tarihinden beri Mektebim Koleji Genel Müdürlüğünde tüm kademeler PDR Koordinatörü olarak görevini sürdürüyor. Evli ve bir kız çocuğu annesidir.
MÜGE ERTÜRK BERBER
PDR Koordinatörü
2014 yılında Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarından mezun oldu. 2015 yılında Ege Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladı.

2015-2019 yılları arasında özel bir kurumda Türkiye geneli Kültür Sanat Bölüm Başkanlığı, Müzik Bölüm Başkanlığı, Akademik Kurul Üyeliği ve beraberinde okul öncesi, ilkokul, lise müzik öğretmenliği görevlerini sürdürdü.

Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi “Eğitim Yönetimi ve Planlaması” Tezli Yüksek Lisans Programını tamamladı. 2015-2022 yıllarında Forte Kültür Sanat Akademi bünyesinde Türkiye geneli Eğitim Koordinatörü olarak görev yaptı. Türkiye ve yurt dışında çeşitli sahne projelerinde koordinatör olarak görev aldı.

Evli ve bir çocuk annesidir.
BÜŞRA GÜRBÜZ
Uygulamalı Dersler Koordinatörü
1975 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta, lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. Ege Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Doğa Bilimleri üzerine Lisans ve Yüksek Lisans yaptı aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. 1999 yılında Muğla Üniversitesinde Öğretim Üyesi olarak başladığı iş yaşamına 2006 yılından sonra özel okul sektöründe devam etti.2006 yılından beri özel okullarda öğretmenlik, bölüm başkanlığı, eğitim yöneticiliği ve koordinatörlük görevlerinde yer aldı. Evli ve bir çocuk babası Tolga Özdemir Ocak 2023 tarihi itibariyle Mektebim Kolejinde AR - GE Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.
TOLGA ÖZDEMİR
AR-GE Koordinatörü
EROL ÇAKIR
Ölçme ve Değerlendirme Koordinatörü